Позачергове засідання Верховної Ради призначено на 28 січня


Позачергове засідання Верховної Ради призначено на 28 січня

У Верховній Раді України зареєстрована ініціатива 164 народних депутатів України відносно скликання позачергової сесії парламенту, повідомляє інформаційне управління апарату Верховної Ради у вівторок.

У зв'язку з цим голова парламенту Володимир Литвин повідомляє, що позачергова сесія Верховної Ради України шостого скликання відбудеться в четвер, 28 січня 2010 року, о 10:00.

У відповідності з розпорядженням спікера про скликання позачергової сесії 28 січня 2010 року, до розгляду за пропозицією 164 народних депутатів включено два питання.

Так, планується розгляд питання про дотримання Конституції і законів України керівництвом Міністерства внутрішніх справ України під час проведення виборів президента України в 2010 році (проект внесений першим віце-спікером Олександром Лавриновичем, Партія регіонів) і про внесення змін до закону України "Про вибори президента України" (також проект першого віце-спікера).

В понеділок в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна", пояснюючи необхідність внесення змін до чинного закону про вибори, перший віце-спікер зазначив, що це робиться для того, щоб виборчі комісії змогли безперешкодно встановити результати голосування, незалежно від поведінки представників того кандидата, "який має намір зірвати кворум в комісіях".

"На превеликий жаль, є кандидат в президенти, який, усвідомлюючи неможливість для себе перемогти у виборчий кампанії, робить кроки для унеможливлення підбиття підсумків виборів. Цей законопроект направлений на те, аби вибір українських громадян відбувся незалежно від волі цього кандидата", - сказав Лавринович.

В даний час депутати знаходяться у відпустці. Наступна сесія повинна відкритися 2 лютого.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua