НБУ визначив, у яких формах він братиме участь на міжбанківському валютному ринку в 1-му кварталі


НБУ визначив, у яких формах він братиме участь на міжбанківському валютному ринку в 1-му кварталі

Національний банк України своєю постановою від 21 січня 2010 року №18 визначив, в яких формах він здійснюватиме участь на міжбанківському валютному ринку в 1 кварталі 2010 року. Про це йдеться в телеграмі Нацбанку.

Зокрема, валютні спецаукціони для фізосіб-позичальників комбанків проводитимуться НБУ в середу - в доларах США, а в п'ятницю - в євро і швейцарських франках. Аукціони також можуть проводитися і відповідно до повідомлень Національного банку.

Валютні інтервенції за єдиним курсом і валютні аукціони для згладжування значних коливань змінного курсу гривні Нацбанк проводитиме "відповідно до ситуації на валютному ринку України".

В документі також сказано про можливість проведення "адресної інтервенції в разі виникнення невідкладної необхідності загальнодержавного значення по окремій постанові правління Національного банку України".

Як повідомлялося, інтервенції НБУ на валютному ринку України (сальдо) минулого місяця склали "мінус" 96,8 млн. дол. США (у доларовому еквіваленті).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Весь ринок:Кредит&Депозит
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua