Точка зору: Економічної свободи в Україні немає


Точка зору: Економічної свободи в Україні немає

Індекс економічної свободи для України відображає справжній стан справ. Таку думку висловив народний депутат, д.е.н. Олексій Плотніков, коментуючи те, що за індексом економічної свободи Україна (44,3), Росія (49,9) і Білорусь (58,6) займають три останні сходинки серед країн Європи.

Як відзначив політик, на жаль, індекс економічної свободи для України є об'єктивним.

"На жаль, він характеризує об'єктивні реалії, з якими Україна підійшла до цієї ситуації. Цей індекс характеризує те, що економічної свободи в Україні немає", - сказав він.

Він (індекс економічної свободи. - Ред.) не свідчить про те, що існують якісь кризові явища в світі, тому що всі країни світу відчувають на собі кризові явища. Не можна говорити, що Україна знаходиться невідомо де, тому що в світі криза. Це невдала пропаганда чинного уряду", - відзначив нардеп.

Щодо загальної оцінки О.Плотніков відзначив, що за 5 років нічого у нас не змінилося: "На жаль, економічної свободи в Україні не сталося".

"Що стосується індексу останнього року - коли керівник уряду йде на президентські вибори, жодним чином не можна чекати, що у нас принаймні з'явиться якась економічна свобода, якщо всі потоки сконцентровані на те, аби забезпечити відповідну участь керівника уряду в президентській кампанії", - сказав О.Плотніков.

Він також додав, що Україна навряд чи стане колись Гонконгом в економічному плані, але створити нормальні умови для економічної діяльності в Україні - це реально.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua