Греція має намір розмістити євробонди


Греція має намір розмістити євробонди

Греція планує розмістити єврооблігації на суму біля $1,5-2 млрд серед інвесторів з Азії і США, пише газета The Wall Street Journal із посиланням на генерального директора агентства із управління державним боргом Мінфіну країни Спіроса Папаніколау.

Облігації будуть випущені в доларах і євро, крім того, можливий випуск паперів в єнах в тому випадку, якщо інвестори виразять інтерес до таких бондів. Road show євробондів стартуватиме в кінці лютого і відбудеться в Пекіні, Шанхаї, можливо, в Сингапурі і Нью-Йорку

Мінімальний обсяг розміщення складе $1,5-2 млрд. Проте остаточний обсяг випуску, за словами представника Мінфіну, залежатиме від попиту.

Уряд Греції, за словами Папаніколау, незабаром звернеться до Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) за дозволом на проведення розміщення в США.

Не дивлячись на фінансові проблеми в Греції, які призвели до значного ослаблення євро і навіть викликали чутки про те, що країна може вийти з єврозони, Греція не має наміру звертатися до Євросоюзу з проханням про надання гарантій з її облігацій, повідомив він.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua