Тігіпко поки відмовився від пропозиції Тимошенко очолити уряд


Тігіпко поки відмовився від пропозиції Тимошенко очолити уряд

Сергій Тігіпко, що займає третє місце за попередніми результатами першого туру голосування на виборах Президента в Україні, заздалегідь відмовився від посади прем'єр-міністра. Проте він підтверджує, що прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко запропонувала йому очолити уряд в разі обрання її президентом.

"Дійсно, від Юлії Володимирівни була така пропозиція. Ми не завершили розмову. Я сказав попереднє "ні", що зараз не підтримуватиму жодного кандидата. І поки що тримаюся такої думки. Що буде далі - подивимось", - сказав Тігіпко в інтерв'ю радіо "Свобода".

За його словами, він зустрівся, окрім Тимошенко, і з Віктором Януковичем. Проте відмовився розповісти, яку пропозицію йому зробив лідер Партії регіонів.

"Не можу говорити і не хочу поки що говорити. Якщо він захоче - сам скаже. Я не хотів би зараз своїми коментарями якось впливати на той чи інший результат", - сказав політик.

Як вже повідомлялося, прем'єр-міністр України, кандидат в Президенти України Юлія Тимошенко запропонувала Сергію Тігіпку посаду прем'єр-міністра. "Я зустрілася з Сергієм Тігіпком, провела переговорний процес", - сказала вона.

Тимошенко зазначила, що їх передвиборчі програми збігаються на 90%. Прем'єр відзначила також схожість програмних принципів з Арсенієм Яценюком, Людмилою Супрун і Анатолієм Гриценком.

Тимошенко розповіла також, що на переговорах з Тігіпком вона запропонувала йому посаду голови уряду. "Зараз рішення і відповідь за ним", - зазначила вона.

Прем'єр-міністр також заявила про готовність запропонувати Тігіпку посаду прем'єр-міністра навіть в тому випадку, якщо він не підтримає її кандидатуру в другому турі президентських виборів. "Якщо Сергій Тігіпко не захоче визначатися до другого туру виборів, я можу сказати його виборцям, що ще раз запропоную йому цю посаду", - сказала Тимошенко.

Зазначимо, що переговори з Тігіпком відносно підтримки його виборцями кандидата в Президенти Віктора Януковича веде також Партія регіонів.

За результатами обробки 100% електронних протоколів дільничних виборчих комісій, Тігіпко зайняв третє місце в першому турі президентських виборів. За нього проголосували 13,06% (3 197 900) виборців.

Перше і друге місце зайняли Янукович і Тимошенко, набравши відповідно 35,32% (8 669 769) і 25,05% (6 129 672) голосів виборців.

Таким чином, підтримка виборців Тігіпка може стати вирішальною для перемоги одного з цих двох кандидатів в другому турі.

Втім, сам політик заявляв, що не має наміру підтримувати нікого з кандидатів в Президенти України в другому турі, мотивувавши своє рішення тим, що не почув, як вони хочуть змінити країну.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua