0 800 307 555
0 800 307 555

Гаїті загрожує епідемія


Гаїті загрожує епідемія

Рятувальники і медики з міжнародних гуманітарних місій, які намагаються надати допомогу Гаїті, котра постраждала від потужного землетрусу, побоюються поширення інфекційних захворювань, пише британська "Гардіан".

Групи рятувальників прагнуть прискорити доставку води і їжі постраждалим від землетрусу, але головною загрозою тепер стає небезпека поширення інфекційних хвороб, таких як правець, гангрена, менінгіт та кір, наголошується в повідомленні із посиланням на заяви лікарів, які працюють в Порт-о-Пренсі.

Медичні бригади розгорнули мобільні шпиталі, але вони вже переповнені. Поширення інфекції в таких умовах є першочерговою загрозою.

"Гардіан" зазначає, що і без землетрусу на Гаїті був високий відсоток хворих СНІДом, туберкульозом та малярією. В країні існує проблема харчування дітей і дитячої гігієни. "Потрібно не багато уяви, аби усвідомити, що це може стати неймовірно важкою проблемою. В населення Гаїті і так знижений імунітет до хвороб, вони вже зіткнулися з великою кількістю загроз здоров'ю", - заявив газеті медичний експерт.

Зі свого боку колишній президент США Біл Клінтон, який прибув до Гаїті як спецпосланець ООН заявив, що був "вражений тим, що жителі країни знайшло сили винести хірургічні операції вночі, без наркозу, в умовах, де для стерилізації використовувалася лише горілка".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua