Медведєв не дочекався другого туру: До України їде посол РФ


Медведєв не дочекався другого туру: До України їде посол РФ

Президент Росії Дмитро Медведєв доручив Михайлу Зурабову розпочати виконання обов'язків Надзвичайного і Повноважного Посла РФ в Україні.

Як повідомили УНІАН в прес-службі Кремля, про це Президент Росії сказав під час робочої зустрічі із Зурабовим.

"Позавчора в Україні пройшли вибори - перший тур. Я сподіваюся, що в результаті остаточного підбиття підсумків в Україні виникне дієздатна ефективна влада, налаштована на розвиток конструктивних, дружніх і всебічних відносин із Російською Федерацією. Я вважаю, що вам слід розпочати виконання обов'язків посла в Україні і прагнути внести максимальний вклад до зміцнення дружнього характеру відносин між нашими країнами", - сказав Медведєв.

Він також повідомив, що підписав указ про призначення Зурабова Спеціальним представником Президента РФ із розвитку торговельно-економічних зв'язків з Україною.

"Цей документ набуває чинності з моменту підписання, так що у вас тепер два статуси - посольський і спецпредставницький. З цими двома статусами, я сподіваюся, Ви зможете налагодити всебічні зв'язки і з новим керівництвом України, і з політичними елітами, і з представниками громадськості", - підкреслив Президент Росії.

Як повідомляв УНІАН, указ про призначення Зурабова послом РФ в Україні Президент Росії Дмитро Медведєв підписав 5 серпня.

Разом з тим 11 серпня Медведєв направив відкрите послання главі Української держави Віктору Ющенку, в якому назвав політику України в роки його президентства відходом від принципів дружби і партнерства з Росією і повідомив про рішення доки не направляти до України нового російського посла.

23 жовтня міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров сказав: "Михайло Юрійович Зурабов призначений послом РФ в Україні і готується до від'їзду до Києва. Його приїзд до Києва відбудеться, я переконаний, своєчасно".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua