УКБС виступає за рівний доступ банків до стимулюючих кредитів НБУ


УКБС виступає за рівний доступ банків до стимулюючих кредитів НБУ

Асоціація "Український кредитно-банківський союз" (УКБС) виступає за однаковий доступ банків до стимулюючих позик Національного банку України (НБУ) після запланованого внесення поправок до положення про надання кредитів центральним банком, повідомила прес-служба УКБС.

"Впровадження таких змін в положення створить нерівні конкурентні умови, оскільки переваги при отриманні стимулюючих кредитів матимуть лише великі банки", - йдеться в повідомленні.

Як відзначають в УКБС, у відповідному проекті постанови НБУ, який аналізували експерти асоціації, заплановано надання центробанком кредитів комерційним фінустановам для кредитування вітчизняних товаровиробників.

На думку УКБС, середні і малі банки переконливо довели здатність протистояти кризовим явищам, продовжуючи кредитування юридичних і фізичних осіб.

Асоціація також виступила за прийняття двох окремих положень, якими регламентуватиметься процедура надання банкам стабілізаційних і стимулюючих кредитів.

УКБС також відзначає, що стратегічне значення для відновлення економіки України мають не лише вітчизняні товаровиробники, але і підприємства інших видів економічної діяльності.

"Їх перелік затверджений постановою Кабінету міністрів України від 23 грудня 2004 року №1734. Це потрібно врахувати при визначенні порядку надання НБУ стимулюючих кредитів", - підкреслюється в повідомленні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua