Обама впевнений, що Конгрес США ухвалить його законопроект про спеціальний податок для банків


Обама впевнений, що Конгрес США ухвалить його законопроект про спеціальний податок для банків

Президент США Барак Обама висловив упевненість в тому, що Конгрес ухвалить його законопроект про введення особливого податку для банків.

З допомогою цієї ініціативи Білий дім планує повернути в державну казну кошти, витрачені на допомогу кредитним компаніям фінансового сектора під час економічної кризи, передає Associated Press.

"Якщо банки можуть дозволити собі виплачувати значні бонуси співробітникам - значить, у них є можливість і повернути кошти платникам" податків, - відзначив Президент США в радіовиступі. Втім, за його словами, вже зараз деякі політики намагатися перешкодити прийняттю нового податку.

Згідно з проектом закону, який запропонував американський лідер, банки планується оподаткувати у розмірі 0,15% від сукупних активів компанії (без врахування застрахованих депозитів і портфеля акцій). Дана норма діятиме щонайменше 10 років, всього з її допомогою Білий дім розраховує отримати 90 млрд дол. Податок торкнеться 50 найбільших банків США, деякі з яких не користувалися коштами з програми уряду по звільненню американських банків від проблемних активів (TARP), на яку було витрачено 700 млрд дол. США.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua