Компанії - учасники Nord Stream планують почати будівництво морської ділянки газопроводу в квітні 2010 р.


Компанії - учасники Nord Stream планують почати будівництво морської ділянки газопроводу в квітні 2010 р.

Компанії-учасники проекту Nord Stream планують почати будівництво морської ділянки газопроводу в квітні 2010 р. Про це повідомив журналістам в Санкт-Петербурзі голова правління ВАТ "Газпром" (компанії належить 51% в проекті) Олексій Міллер. Він уточнив, що прокладку морської частини газопроводу передбачається почати на території Росії, в Ленінградській області, після чого приступити до робіт в Німеччині. Глава "Газпрому" також відзначив, що наразі почалося будівництво останнього з наземних об'єктів "Північного потоку".

За словами О.Міллера, в планах компанії у вересні 2011 р. вивести першу чергу Nord Stream на повну потужність - 27,5 млрд куб. м газу на рік.

Проект Nord Stream ("Північний потік") реалізує компанія Nord Stream AG, яка є спільним підприємством ВАТ "Газпром" (51%), німецьких концернів BASF і E.On (по 20%) і N.V. Nederlandse Gasunie (9%). Весь проект включає будівництво сухопутної ділянки по території Росії (917 км.) до Виборга, прокладку морського газопроводу (1,2 тис. км.) через Балтику в німецький Грайсвельд, а також двох гілок газопроводу по території Німеччини - OPAL і NEL (850 км.). Nord Stream AG займається реалізацією проекту лише морського газопроводу, в РФ газопровід будує "Газпром", в Німеччині - німецькі концерни. Обсяг інвестицій в морську частину газопроводу оцінюється в 7,4 млрд євро. Проектна потужність газопроводу складе 55 млрд куб. м.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua