Банкрутство Japan Airlines вдарить по 1,5 тис. малих підприємств Японії


Банкрутство Japan Airlines вдарить по 1,5 тис. малих підприємств Японії

Банкрутство Japan Airlines Corp матиме широкий вплив на японський малий бізнес, на який припадає приблизно половина з тих 3 тис. компаній, які працюють безпосередньо з цим авіаперевізником, йдеться в звіті дослідницької фірми Tokyo Shoko Research.

Справу про фінансову неспроможність найбільшого японського авіаперевізника Japаn Airlines 19 січня буде передано до суду. Нинішній президент JAL оголосив про свій відхід з поста. Вже практично вирішено, що протягом трьох років Japan Airlines скоротить понад 15,5 тис. співробітників, тобто близько 30% всього персоналу компанії. Крім того, JAL планує скасувати 16 міжнародних маршрутів.

Tokyo Shoko Research говорить, що малі фірми із оборотом $10 млн. і менше, становлять половину від всіх бізнес-партнерів JAL. Їх число налічує 1,5 тис. На думку експертів, всі ці компанії відчують значний удар в разі банкрутства перевізника у вигляді зниження обсягів продажів. Проте вони не зіткнуться з критичними втратами для себе, бо банкрутство JAL проходитиме за схемою, що гарантує виплату боргів компанії.

Урядові органи Японії гарантують забезпечення кредиту обсягом 600 млрд. єн ($6,5 млрд.), аби авіаперевізник зміг подолати хронічну нестачу готівкових коштів. Фінансова підтримка надійде через державний Японський банк розвитку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua