Кредитпромбанк має намір реорганізуватися з відкритого в публічнне АТ


Кредитпромбанк має намір реорганізуватися з відкритого в публічнне АТ

Кредитпромбанк, який входить до групи найбільших, має намір реорганізуватися з відкритого в публічне акціонерне товариство.

Про це йдеться в повідомленні банку.

Відповідне питання акціонери банку мають намір розглянути на зборах 23 лютого.

Даний намір пов'язаний з набранням чинності з 29 квітня 2009 року закону "Про акціонерні товариства", що передбачає існування акціонерних товариств двох типів - приватних і публічних.

Заключні положення цього закону зобов'язали акціонерні товариства, у тому числі банки, не пізніше ніж протягом 2 років з дня набрання чинності закону (тобто до 29 квітня 2011 року) привести статути у відповідність з нормами закону.

Як повідомляло агентство, станом на 1 жовтня 2009 року активи банку склали - 13 921,0 млн. гривень, кредити і заборгованість клієнтів - 11 931,7 млн. гривень, власний капітал - 1 476,8 млн. гривень.

За січень-вересень 2009 збиток Кредитпромбанку склав 124,725 млн. гривень, за 2008 рік банк отримав прибуток 31,494 млн. гривень.

Найбільшими акціонерами ВАТ "Кредитпромбанк" є компанія Fintest Holding Limited (Кіпр) з часткою 38,58% і компанія Homertron Trading Limited (Ірландія) - 22,59%.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Українські Новини", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
Дивись також
Весь ринок:Фондовий ринок
Все, що ми знаємо про:Кредитпромбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua