Туреччина до 10 листопада 2010 р. видасть дозвіл на будівництво "Південного потоку"


Туреччина до 10 листопада 2010 р. видасть дозвіл на будівництво "Південного потоку"

Туреччина до 10 листопада 2010 року видасть дозвіл на будівництво газогону "Південний потік" в своїх водах.

Як повідомляє власний кореспондент УНІАН в Росії, про це прем'єр-міністр Росії Володимир Путін сказав сьогодні на спільній прес-конференції в Москві з прем'єр-міністром Туреччини Реджеп Тайіпом Ердоганом.

"У нас є домовленість, що до 10 листопада 2010 року після отримання цих документів уряд Туреччини проведе необхідні оцінки і видасть нам дозвіл на будівництво. Під час сьогоднішніх переговорів пан прем'єр-міністр підтвердив ці наміри уряду Турецької Республіки. Дуже розраховую на те, що ця робота буде завершена так, як планувалося", - сказав Путін.

За його словами робота із "Південного потоку" йде за графіком.

При цьому він подякував Туреччині за дозвіл проводити роботи на дні Чорного моря.

"Екологічна експертиза завершена на 100%. Геологічні і сейсмічні вивчення проводяться найактивнішим чином - вони завершені на 85-90%. Найближчим часом ці дані будуть узагальнені і представлені для оцінки уряду Турецької Республіки", - сказав російський прем'єр.

Як повідомляв УНІАН, 20 жовтня Туреччина дозволила Росії проведення геологорозвідувальних робіт в своїй винятковій економічній зоні в Чорному морі для реалізації проекту газогону "Південний потік".

В цілях диверсифікації маршрутів експортних постачань природного газу "Газпром" планує будівництво газопроводу через акваторію Чорного моря до країн Південної і Центральної Європи.

Передбачається, що морська ділянка газопроводу пройде дном Чорного моря від компресорної станції "Берегова" на російському узбережжі до узбережжя Болгарії. Його загальна довжина складе близько 900 км., максимальна глибина - більше 2 км.

Потужність морської ділянки "Південного потоку" складе до 63 млрд. куб. м на рік.

Для реалізації сухопутної частини проекту за кордоном з Болгарією, Сербією, Угорщиною, Грецією і Словенією підписані міжурядові угоди. Планується підписання відповідного документа з Австрією. Одним з цільових ринків для проекту "Південний потік" також є Італія.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua