У газосховищах Євросоюзу достатньо запасів газу


У газосховищах Євросоюзу достатньо запасів газу

Координаційна група ЄС з газу задоволена станом запасів природного газу в сховищах країн союзу. Вона схвалила здатність газової галузі ЄС забезпечити потреби споживачів у незвичайно холодних погодних умовах. Про це йдеться в комюніке Європейської комісії про перше в цьому році засідання групи, яке відбулося в Брюсселі.

"В світлі виняткової ситуації, що склалася в деяких країнах через незвичайну погоди і умов імпорту, Європейська комісія відзначила, що рівень резервних запасів у сховищах зараз вищий, ніж в той же період минулого року. Вона схвалила здатність європейської газової галузі забезпечити безперебійні постачання всім споживачам", - повідомляється в документі.

На основі імітацій можливих перебоїв у постачаннях газу група розглянула різні сценарії дій, відзначається в комюніке. Координаційна група з газу була створена в 2006 році за рішенням Єврокомісії для забезпечення надійних постачань природного газу в країни ЄС. У цій групі головують представники Єврокомісії, урядів 27 країн ЄС і країн-членів Енергетичного співтовариства (до нього входить низка держав Східної Європи), а також представників газового бізнесу і споживачів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua