0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Агентство Fitch загрожує знизити кредитний рейтинг США


Агентство Fitch загрожує знизити кредитний рейтинг США

Міжнародне рейтингове агентство Fitch опублікувало звіт, згідно з яким керівництву США варто якнайшвидше скоротити урядові витрати і зменшити економічну залежність від інших країн. Інакше США може втратити максимальний кредитний рейтинг - AAA.

Раніше міжнародні кредитні агентства вже неодноразово натякали на можливість позбавлення США максимальних рейтингів, проте досі жодне агентство не говорило про це безпосередньо.

За словами аналітиків агентства, стан держказначейства США нестримно погіршується. Досі найбільшу економіку планети рятував від зниження рейтингу її вплив на глобальну економіку, а також статус долара як міжнародної валюти. Проте якщо Білий дім не вдасться до швидких і болісних заходів, протягом декількох років кредитний рейтинг США почне знижуватися.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування