ВР обігнала Shell за ринковою вартістю вперше за 3 роки


ВР обігнала Shell за ринковою вартістю вперше за 3 роки

Британська нафтогазова компанія BP Plc обігнала за ринковою вартістю свого конкурента Royal Dutch Shell Plc вперше за 3 роки, зайнявши місце найбільшої нафтогазової компанії Європи, повідомляє Bloomberg.

Вартість акцій BP зросла на 2,2% до 635,5 пенсів за штуку на торгах в Лондоні, досягнувши найвищої позначки за останні 20 місяців. Ринкова вартість компанії перевищила 119,2 млрд. фунтів стерлінгів ($192 млрд). У свою чергу цінні папери Shell подорожчали на 0,9% до 1.927 пенсів за акцію, ринкова вартість англо-британської компанії склала 118,3 млрд. фунтів стерлінгів.

ВР удалося підвищити квартальні обсяги виробництва до 3,9 млн. барелів нафтового еквіваленту на день. Що стосується Shell, то аналогічний показник цієї компанії впав нижче позначки в 3 млн. барелів нафтового еквіваленту на день.

Економічний спад змушує багатьох виробників і переробників нафти відмовлятися від нових проектів і продавати свої активи в очікуванні вищих цін на енергоносії найближчими роками. Вартість нафтових ф'ючерсів у США, що в липні 2008 року досягала $147,27 за барель, в 2009 році в середньому складала $62,03 за барель, закрившись в кінці минулого року на позначці $79,36.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua