Україна зайняла 68 місце в рейтингу якості життя


Україна зайняла 68 місце в рейтингу якості життя

В індексі якості життя, опублікованому організацією International Living, Україна зайняла 68 місце, випередивши інші країни на пострадянському просторі, за винятком прибалтійських республік і Молдови.

Україна набрала 62 бали з можливих 100 (перше місце дісталося Франції з 82 балами), далі йдуть Грузія і Вірменія - по 56 балів, і тільки потім - Білорусь і Росія - по 54 бали кожна.

Як сказано в доповіді, індекс якості життя - комплексний показник, який характеризує рівень суспільного розвитку, досягнутого країною, у тому числі в області культури, дозвілля, інфраструктури, безпеки і клімату.

Так, у сфері культури Україна отримала 61 бал, у сфері економіки - лише 42 бали, досить низький показник і в області свободи слова - лише 75 балів з 100 можливих (для порівняння, перша п'ятірка - Франція, Австралія, Швейцарія, Німеччина і Нова Зеландія, - отримали 100 балів, а США - 92. При цьому деякі країни, зокрема Узбекистан і Північна Корея, отримали взагалі 0 балів.

В той же час у сфері розвитку інфраструктури Україна отримала 60 балів, у сфері безпеки - 71, кліматичні умови були оцінені в 78 балів.

До першої десятки увійшли Франція, Австралія, Швейцарія, Німеччина, Нова Зеландія, Люксембург, США, Бельгія, Канада та Італія. В кінці списку традиційно опинилися Афганістан, Ємен і африканські держави. Найгірша ситуація в Сомалі, яка змогла отримати лише 30 балів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua