Уряд зобов'язав генкомпанії, що купують вугілля за держкошти, в 2010р купувати його в ДП "Вугілля України"


Уряд зобов'язав генкомпанії, що купують вугілля за держкошти, в 2010р купувати його в ДП "Вугілля України"

Кабінет міністрів України зобов'язав енергогенеруючі компанії, що купують енергетичне вугілля за державні кошти, купувати його в 2010 році лише в держпідприємства "Вугілля України".

Відповідне рішення закріплене урядовою постановою №1416 від 29 грудня 2009 року.

Уряд також зобов'язав генкомпанії в триденний термін після укладення договорів на закупівлю вугілля посилати копії документів до Міністерства економіки і Головного контрольно-ревізійного управління (ГоловКРУ).

Як повідомлялося, в серпні 2008 року уряд дозволив генкомпаніям купувати енергетичне вугілля за держкошти без проведення тендерів до кінця 2008 року.

Найбільшими покупцями енергетичного вугілля в ДП "Вугілля України" є ВАТ "Західенерго", в якому державній НАК "Енергетична компанія України" належить 70,1%, ВАТ "Донбасенерго" (85,8%), ВАТ "Центренерго" (78,3%). В той же час ВАТ "Дніпроенерго", в якому державі в особі НАК належить 50%+1 акція, а "ДПЕК" - 47,5%, в 2009 році основних обсягів енергетичного вугілля купувало у ТОВ "ДПЕК Трейдинг" (Донецьк).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua