Тимошенко: У 2010 р. споживчі кредити на придбання вітчизняних автомобілів можна буде видавати під 5% річних


Тимошенко: У 2010 р. споживчі кредити на придбання вітчизняних автомобілів можна буде видавати під 5% річних

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко сподівається, що в 2010 році можна буде забезпечити видачу споживчих кредитів на купівлю вітчизняних автомобілів під 5% річних. Про це вона заявила під час відвідин ЗАТ з іноземними інвестиціями "Запорізький автомобілебудівний завод".

"Якщо ми після перемоги на президентських виборах поставимо нормальне керівництво Нацбанку, закінчимо оздоровлення банківської системи, то видавати споживчі кредити потрібно не під 20% річних і більше, а не більше 5% річних для того, щоб ми були конкурентами в світі і мали можливість реалізовувати свої програми. Споживче кредитування буде продовжене і продовжене з новою силою, і дасть можливість реалізовувати автомобілі українського виробництва, зокрема, АвтоЗАЗ на внутрішньому ринку України", - сказала Ю.Тимошенко.

Вона підкреслила, що внутрішній ринок автомобілів має бути захищений так, щоб вітчизняні автомобілі були конкурентноздатними, і митний збір на імпортні автомобілі має бути порівнянний з митами в інших країнах.

"Мито на імпортні автомобілі має бути порівнянне з митами, які є в інших країнах. І сьогодні не можна відкривати двері і не давати можливість, по суті, руйнувати нашу власну автомобільну промисловість", - сказала Ю.Тимошенко.

Вона нагадала, що на сьогоднішній день у Верховній Раді є декілька законопроектів про введення додаткового 13% мита на імпорт автомобілів. Коментуючи на прохання журналістів можливість прийняття цих законів, при тому, що проти таких мит виступає Світова організація торгівлі, Ю.Тимошенко сказала: "Поки діяло 13% мита, ми утримували нашу автомобільну галузь. І справді, в СОТ є свої претензії до того, аби не було взагалі ніякого мита. Але, безумовно, кожна країна лобіює своє виробництво, і тому нам потрібно повертатися до стандартного захисту. Такий, який є в Європі стосовно імпортних автомобілів. Такий же захист має бути і в Україні. Я хочу, аби в Україні були встановлені такі розміри мита, які дають можливість не руйнувати автомобільні заводи і промисловість, а давати шанс жити і процвітати".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Кредит&Депозит
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua