"Укртатнафта" розпочала виробництво бензину за стандартом Євро-3


"Укртатнафта" розпочала виробництво бензину за стандартом Євро-3

Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія ЗАТ "Укртатнафта" (м. Кременчук, Полтавська обл.), яка володіє найбільшим в Україні нафтопереробним заводом (Кременчуцький НПЗ), наприкінці грудня почала виробництво бензину, який відповідає стандарту Євро-3.

Про це УНІАН повідомили в прес-службі компанії.

В повідомленні наголошується, що початок виробництва бензину, який відповідає стандарту Євро-3, став можливим, зокрема завдяки ефективній співпраці ЗАТ "Укртатнафта" з компаніями Shell Global Solutions і CRI/Criterion Company Ltd.

Відповідно до укладеного влітку 2009 року договору, вищезазначені компанії здійснили постачання на адресу ЗАТ "Укртатнафта" внутрішніх пристроїв реакторів, виготовлених за технологією Shell, і сучасної, високоактивної каталізаторної системи Criterion для реконструкції двох установок - гідроочищення дизельного палива ЛЧ-24-7/68 і С-300/1 газо-каталітичного виробництва.

Компанія зазначає, що в рамках співпраці з компаніями Shell Global Solutions і CRI/Criterion Company Ltd був реалізований оптимальний варіант проекту реконструкції установки С-300/1 під процес гідроочищення вакуумного газойлю для встановлення каталітичного крекінгу. Застосовані технологічні рішення і реалізація низки організаційно-технічних заходів дозволили компанії налагодити безперебійне виробництво товарних бензинів, котрі відповідають євростандартам, з вмістом сірки не більше 0,015% або 150 ppm. І з початку 2010 року ЗАТ "Укртатнафта" розпочинає реалізацію бензинів з покращеними екологічними показниками і споживчими властивостями.

Також в повідомленні наголошується, що на даному етапі в ЗАТ "Укртатнафта" продовжується активна робота в рамках здійснення першого етапу проекту модернізації виробництва "Підвищення якості бензинів і дизельних палив". Під час комплексної модернізації потужностей ЗАТ "Укртатнафта" передбачається вирішення низки виробничих завдань, пов'язаних з максимально ефективним використанням наявного технологічного потенціалу і виробничих потужностей підприємства, що діють, а також будівництво нових технологічних об'єктів - установки ізомеризації легких бензинових фракцій і установки гідроочищення бензинів каталітичного крекінгу.

Нагадаємо, навесні 2009 року "Укртатнафта" розпочала виробництво дизельного палива, котре відповідає стандарту Євро-3, а восени почала виробництво дизпалива, яке відповідає стандарту Євро-4.

 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми
  Дивись також
  Весь ринок:Енергетика
  Все, що ми знаємо про:Укртатнафта
  Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
  грн
  Замовити кредит онлайн
  В Контексті Finance.ua