У США закрився перший банк із початку року


У США закрився перший банк із початку року

Федеральне агентство із страхування вкладів (Federal Deposit Insurance Corp., FDIC) США 8 січня закрило перший з початку року банк - Horizon Bank. Про це повідомляється в офіційному прес-релізі агентства. На 30 вересня в банку було 1,3 мільярда доларів активів і вкладів на 1,1 мільярда доларів.

Вже 9 січня всі 18 відділень Horizon Bank відкрилися під вивіскою Washington Federal Savings and Loan Association. FDIC банкрутство Horizon Bank обійдеться в 539,1 мільйона доларів. На сайті банку підкреслюється, що всі заощадження як і раніше є застрахованими, тому клієнтам немає потреби забирати кошти із Washington Federal Savings and Loan Association.

В 2009 році уряд США закрив 140 фінансових організацій, що є рекордом з 1992 року, коли ринок оживав після чергової кризи. Для порівняння, в 2008 році було закрито 25 банків, а в 2007-у - лише три.

За словами голови FDIC Шейлі Бейр, в 2010 році банківська криза продовжиться, досягне піку, після чого почне слабшати. Її слова передає агентство Reuters. Агентству із страхування вкладів банкрутства обійдуться приблизно в сто мільярдів доларів за період з 2009 по 2013 роки. У 2013 році об'єм страхового фонду може знов почати зростати.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua