Міністр Японії: Japan Airlines продовжуватиме польоти, уряд "знайде рішення" для її порятунку від банкрутства


Міністр Японії: Japan Airlines продовжуватиме польоти, уряд "знайде рішення" для її порятунку від банкрутства

Авіакомпанія Japan Airlines продовжуватиме польоти, уряд "знайде рішення" для порятунку перевізника, що знаходиться на межі банкрутства. З такою заявою виступив міністр транспорту Японії Сейдзі Маєхара, повідомляє Sky News.

Як заявив міністр, ліберал-демократи довго відкладали вирішення цієї проблеми, проте із зміною уряду правильне рішення буде знайдено. Як заявив раніше прем'єр-міністр Японії Юкіо Хатояма, який вступив на посаду у вересні 2009 р., уряд "докладе всіх зусиль аби не допустити припинення польотів Japan Airlines".

Разом з тим, за інформацією японських ЗМІ, Japan Airlines може оголосити про банкрутство 19 січня 2010 р. згідно із планом уряду країни з реструктуризації компанії. Ця ж програма має на увазі скорочення 13 тис. працівників авіаперевізника, що складає 30% від всіх його співробітників.

Нагадаємо, боротьбу за Japan Airlines, яка застрягла у боргах, зараз ведуть найбільші американські авіакомпанії - American Airlines ("дочка" корпорації AMR) і Delta Airlines. Напередодні American Airlines оголосила про те, що готова збільшити обсяг інвестицій в збиткового японського перевізника Japan Airlines з 1 млрд до 1,4 млрд дол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua