Німецькі платники податків проти зниження податків


Німецькі платники податків проти зниження податків

З першого січня в Німеччині знижено прибутковий та інші податки. Проте результати опитувань показують, що 58 відсотків німців виступають проти подальших кроків в цьому напрямі. Ситуацію коментує газета Die Welt.

Тих, хто сьогодні закликає до зниження податків, оголошують не просто божевільними, а ворогами народу. Тих, хто не поважав соціальну державу, як матір рідну, піддають анафемі. Німецькі політики створили надзвичайно складну соціальну мережу, засновану на солідарному перерозподілі і заспокійливих виключеннях з правил.

Вона вигідна всім. Політикам, які з її допомогою сподіваються зберегти владу. Союзам і об'єднанням, які лише і знають, що вибивають дотації. Одержувачам соціальних благ, які охоче їх отримують і вимагають все більше. А оскільки і ті, хто дає, тобто, платники податків, які стогнуть під тягарем податків, теж є одержувачами, то і вони висловлюються проти зниження податків.

Новий уряд, що обіцяв більше свободи, теж не зміг змінити тон в дискусії про податки, ліберальні і цивільні цінності і роль держави

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua