Україна та РФ повинні уникати політизування економічних питань — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Україна та РФ повинні уникати політизування економічних питань

177
Кандидат в президенти Сергій Тігіпко підкреслює, що Україна і Росія повинні уникати політизування економічних питань.
Як повідомили УНІАН в прес-службі Тігіпка, так він прокоментував інформацію про те, що Росія почала повторне антидемпінгове розслідування відносно деяких видів труб з України. В кінці 2009 року країни домовилися про продовження угоди про безмитний імпорт багатьох видів трубної продукції на один рік. До цього найбільші нафтові компанії Росії звернулись із проханням до уряду забезпечити вільний доступ української продукції на місцевий ринок.
"Не дивлячись на те, що постачання українських труб до Росії вигідні обом державам, сторони демонструють, що політична необхідність може узяти гору над економічною доцільністю", - зазначив Тігіпко.
"Угода діяла п'ять років, а продовжена лише на рік. Для виробників труб Росія є ключовим ринком, а ризики інвестування у виробництво залишаються високими. Початок нового антидемпінгового розслідування може означати, що вже з наступного року російський ринок для українських трубників виявиться закритим".
На його думку, антидемпінгове розслідування може розглядатися як ще один важіль тиску на Україну. "А результат цього розслідування залежатиме від того, як завершаться президентські вибори в Україні, і від політики майбутнього глави держави", - переконаний Тігіпко.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас