Опитування: Більшість німців не хочуть зниження податків


Опитування: Більшість німців не хочуть зниження податків

Згідно із результатами опитування, більшість жителів ФРН не хочуть реформи оподаткування і полегшення податкового тягаря, за які виступає вільно-демократична партія, що входить до складу правлячої коаліції.

Більшість жителів Німеччини не згодні з планами щодо полегшення податкового тягаря з 2011 року, ініціаторами яких виступають вільні демократи, що увійшли до складу уряду після виборів у вересні 2009 року. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною службою Німеччині Infratest-dimap на замовлення телеканалу ARD.

Проти зниження податків висловилися 58 відсотків респондентів, а за проведення реформи - 38 відсотків. Плани вільно-демократичної партії щодо проведення в 2011 році податкової реформи не розділяють навіть більшість її прибічників: за реформу виступили лише 43 відсотки опитаних, а 53 відсотки з них з нею не згодні, повідомляє агентство Reuters.

Найбільше неприйняття полегшення податкового тягаря було виявлене серед забезпечених людей (з доходами від 3000 євро на місяць після вирахування податків і зборів): 69 відсотків респондентів з цієї групи були проти зниження податків. Серед людей з низькими доходами (менше 1500 євро на місяць) - найбільше прибічників податкових планів партії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua