Суд визнав наклепом слова Ющенка про офшори Тимошенко


Суд визнав наклепом слова Ющенка про офшори Тимошенко

Київський апеляційний адмінсуд визнав наклепом звинувачення Віктора Ющенка на адресу Юлії Тимошенко, заявила довірена особа кандидата на посаду президента Юлії Тимошенко Андрій Портнов.

"Суд розглянув наклепницькі відомості Віктора Ющенка відносно нібито володіння Юлією Тимошенко офшорною компанією і повністю спростував вказані відомості", - повідомив Портнов.

Портнов також зазначив, що залишається актуальним питання причетності Ющенка "до перерахування в офшорні компанії 2 мільярдів гривень".

"Ці кошти надалі були привласнені невідомими особами, що було предметом розгляду кримінальної справи № 49-457, в якій громадянин Ющенко Віктор Андрійович проходив як обвинувачений", - сказав Портнов.

"Також у нас є питання до Віктора Андрійовича відносно фінансових махінацій з офшорною компанією "Korteza fine corporation", за якою Ющенко також проходив як обвинувачений", - зазначив він, додавши, що Ющенка від відповідальності перед законом сьогодні рятує лише президентська недоторканість.

"Але вже наприкінці лютого перед ним люб'язно відкриють свої двері багато слідчих і судових інстанцій", - сказав Портнов.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua