Кабмін створив міжвідомчу комісію із реформування ЖКГ — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кабмін створив міжвідомчу комісію із реформування ЖКГ

450
Кабінет міністрів України створив Міжвідомчу комісію з проведення реформування житлово-комунального господарства. Про це говориться в постанові КМУ (№1378 від 23 грудня м.р.), опублікованій в газеті "Урядовий кур'єр" (№2 від 6 січня ц.р.).
Згідно із документом, очолює комісію віце-прем'єр-міністр України, його заступники - міністр із питань ЖКГ та перший заступник міністра економіки. Як вказується в положенні про Міжвідомчу комісію з проведення реформування житлово-комунального господарства, це тимчасовий дорадчий орган при Кабміні, який створюється для забезпечення взаємодії і підвищення ефективності діяльності міністерств, інших органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності, діяльність яких пов'язана з виконанням Загальнодержавної програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2009-2014 роки.
Серед основних завдань комісії - розробка пропозицій із реформування ЖКГ.
Комісія готує і подає Кабміну пропозиції щодо вдосконалення нормативно-правової бази у сфері ЖКГ і рекомендацій, розроблених за результатами своєї роботи; аналізує результати виконання програми і здійснення заходів із соціального захисту населення в процесі переходу підприємств ЖКГ до роботи в ринкових умовах; вивчає громадську думку про рівень житлово-комунального обслуговування і пріоритети реформування галузі.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас