Претендент на ОПЗ хоче неодмінно повернути свої 400 млн. — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Претендент на ОПЗ хоче неодмінно повернути свої 400 млн.

2038
ТОВ "Фрунзе-Флора" використає всі можливі правові засоби для повернення йому конкурсної гарантії, внесеної для участі в конкурсі з приватизації ВАТ "Одеський припортовий завод".
Як сказано в заяві, ТОВ "Фрунзе-Флора" звернулося до Господарського суду міста Києва по судовий захист своїх прав і законних інтересів, "Фрунзе Флора" також відзначає, що особливість відповідного позову полягає в існуванні безумовних підстав для задоволення цих вимог.
Проте, відзначається в заяві, замість прийняття до виконання судового рішення Господарського суду Києва від 14 грудня 2009 року, Фонд державного майна його оскаржив і тим самим безпідставно продовжує не виконувати очевидне зобов'язання після повернення суми конкурсної гарантії.
В ТОВ "Фрунзе-Флора" сподіваються, що суд не братиме участі в свідомому затягуванні задоволення скарги щодо повернення конкурсної гарантії.
Над процесом про повернення конкурсної гарантії вже пильно спостерігають інвестори, які працюють або мають намір працювати в Україні, йдеться в заяві. Тоді як держава гарантує захист прав інвесторів, затримка з поверненням ТОВ "Фрунзе-Флора" гарантійних коштів завдає шкоди інвестиційному клімату України, підвищує міру ризику бізнесу і стає перешкодою для ефективного залучення інвестицій в Україну. Держава Україна може бути притягнута до відповідальності в міжнародних судових інстанціях, у тому числі за невиконання і затягування розгляду даної суперечки, і провина за це перед державою лежатиме на плечах конкретних посадових осіб.
ТОВ "Фрунзе-Флора" підкреслює, що всі учасники процесу особисто нестимуть відповідальність за затягування і перешкоду в здійсненні правосуддя в даному процесі.
Як відомо, 21 вересня 2009 року ТОВ "Фрунзе-Флора" з метою участі в конкурсі з приватизації ВАТ "Одеський припортовий завод" перерахувало на розрахунковий рахунок ФДМУ конкурсну гарантію у розмірі 400 млн. грн.
22 вересня між ФДМУ і ТОВ "Фрунзе-Флора" було укладено договір про умови і порядок повернення конкурсної гарантії, відповідно до якого в разі, якщо ТОВ "Фрунзе-Флора" не буде визнано переможцем конкурсу, ФДМУ зобов'язався повернути конкурсну гарантію в термін не пізніше трьох робочих днів від дати проведення конкурсу.
29 вересня за підсумками конкурсу ТОВ "Фрунзе-Флора" не стало переможцем.
У відповідності з наказом ФДМУ про підсумки конкурсу з продажу пакету акцій ОПЗ від 29 вересня, зміст якого був оприлюднений в ЗМІ, було прийнято рішення повернути суму конкурсної гарантії всім учасникам конкурсу, у тому числі і ТОВ "Фрунзе-Флора".
Але ТОВ "Фрунзе-Флора" не отримало суму конкурсної гарантії, а також відсотки за невиконання грошового зобов'язання і збитки. При цьому іноземному інвесторові, який брав участь в конкурсі, своєчасно повернена сума конкурсної гарантії, а до українських інвесторів ФДМУ поставився дискримінаційно, відзначають в ТОВ.
"Фрунзе-Флора" звернулося до Господарського суду міста Києва. 14 грудня суд прийняв рішення, яким зобов'язав ФДМУ повернути ТОВ "Фрунзе-Флора" 400 млн. грн.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас