Яременко: Спрогнозувати курс гривні на 2010 рік неможливо — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Яременко: Спрогнозувати курс гривні на 2010 рік неможливо

Валюта
4535
"Різкі зміни курсу шкідливі ... Якщо ми відразу не повернули курс в той попередній стан і в ринку не з'явилося впевненості, що так вже все і буде, то зараз повернення ні до чого не призведе крім того, що знову нахлине імпорт. Оскільки ціни залишаться тими ж, а долар подешевшає. Тому будь-яка ломка є болісною. Таку думку висловив екс-заступник голови Національного банку України Сергій Яременко.
"Я завжди кажу, що курс - це ціна договірна, яку потрібно тримати стабільною. Завдання влади - в утриманні стабільності курсу, а повернення до старого курсу неможливе, бо сформована вже нова шкала і цінностей, і масштабу цін, тому будь-які зміни такі ж деструктивні для економіки, як і попередня девальвація", - підкреслив він.
На уточнююче запитання, чи можна спрогнозувати, яким буде курс гривні цього року, С.Яременко відповів, що "спрогнозувати курс неможливо тому, що економіка управляється в ручному режимі і спрогнозувати, кому не пощастить - дадуть транш, не дадуть, Нацбанк піде на яку емісію - не піде, дуже важко. Тому немає прогнозування дій влади".
Як повідомлялося, Прем'єр-міністр, кандидат в президенти України Юлія Тимошенко прогнозує курс 6 - 6 "з копійками" грн. за 1 дол. США після президентських виборів.
За матеріалами:
ИнтерМедиа Консалтинг
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас