Walt Disney завершила придбання комікс-студії Marvel Entertainment за 4,24 млрд дол. — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Walt Disney завершила придбання комікс-студії Marvel Entertainment за 4,24 млрд дол.

216
Американський медіаконгломерат Walt Disney Company завершив придбання однієї з найвідоміших в світі комікс-студій Marvel Entertainment. Згідно опублікованій сьогодні заяві компаній, операція була схвалена акціонерами Marvel, у тому числі головним виконавчим директором компанії Ісааком Перлмуттером, якому належало 37% акцій Marvel. Тепер І.Перлмуттер спостерігатиме за бізнесом Marvel і звітуватиме перед головним виконавчим директором Walt Disney Робертом Ігером.
Акціонери Marvel отримали за кожну акцію, що належить їм, по 30 дол. готівкою плюс 0,7452 акцій Walt Disney. Загальна вартість акції Marvel, таким чином, була оцінена в 54,03 дол., а вся операція - в 4,24 млрд дол.
Нагадаємо, що компанії досягли домовленості про злиття в кінці серпня 2009 р. Після поглинання Walt Disney отримала право повноцінно розпоряджатися більш ніж 5 тис. комікс-персонажів, розроблених і Marvel, що належали.
Marvel Entertainment, Inc. спеціалізується на випуску коміксів, фільмів, мультфільмів, ТБ-продукції, іграшок і комп'ютерних ігор зі своїми персонажами. Практично всі крупні екранізації коміксів останнім часом проходили на основі героїв, що належать їй, і за безпосередньої участі цієї компанії. Серед найвідоміших можна назвати трилогію "Люди Ікс", трилогію "Людина-павук", "Залізна людина", "Фантастична четвірка" і безліч інших.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас