262
Держкомстат помітив зростання зарплати - 5 гривень за місяць
— Казна та Політика
В листопаді 2009 року середня заробітна плата по Україні збільшилась на 5 гривень в порівнянні з жовтнем і на 1 грудня поточного року склала 1955 гривень. Про це повідомили в Державному комітеті статистики України.
За інформацією Держкомстату, у Києві середня заробітна плата в листопаді в порівнянні з жовтнем поточного року зменшилась на 70 гривень - до 3154 гривень, по Київській області - збільшилась на 19 гривень (до 2049 гривень), по Донецькій області - виросла на 27 гривень (до 2231 гривні), по Дніпропетровській області - збільшилась на 51 гривню (до 2084 гривень).
За попередніми даними Держкомстату, в січні-листопаді 2009 року в середньому по Україні зарплата штатних працівників становила 1877 гривень, зокрема по Києву - 3115 гривень, по Київській області - 1958 гривень, по Донецькій області - 2088 гривень, по Дніпропетровській області - 1940 гривень.
За матеріалами: УНІАН
Поділитися новиною
Також за темою
Зеленський підписав закон про продовження військового збору
Борги теплокомуненерго зросли на 20 млрд грн за зиму
Надходження єдиного внеску у першому кварталі 2026 року зросли на 17,2%
За перший квартал мережі АЗС збільшили сплату податків до 3,7 млрд грн
Хто має право не сплачувати податок на прибуток (вимоги)
Мадяр натякнув, що не блокуватиме виділення Україні 90 млрд євро
