Barclays скорочує плани розширення закордонних операцій


Barclays скорочує плани розширення закордонних операцій

Британський банк Barclays Plc скорочує плани розширення своїх закордонних операцій у зв'язку з введенням низки обмежень, запропонованих новим главою роздрібного підрозділу банку Ентоні Дженкінсом, пише газета Times. Деякі підрозділи банку можуть бути виставлені на продаж або закриті.

Barclays веде діяльність у понад 50 країнах світу від Зімбабве, Руанди і Гани до Люксембургу і Сингапуру. А на думку Е.Дженкінса, який зайняв пост глави роздрібного підрозділу Barclays в листопаді, банку необхідно розширювати діяльність лише в тих країнах, де він входить до числа 10 найбільших банків або має реальну можливість увійти до десятки.

Між тим Barclays вже зменшив свої амбіції в плані розширення операцій в Індії, оскільки введені в цій країні обмеження на діяльність іноземних компаній утруднили розвиток банку.

Російський бізнес, придбаний Barclays в 2008 році, передбачає фокусування на кредитуванні корпоративних клієнтів і малого бізнесу.

Банк також має намір відмовитися від планів загального розвитку в деяких інших країнах і орієнтувати діяльність на певні ніші.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua