0 800 307 555
0 800 307 555

McDonald`s за оренду приміщень в 2010 році заплатить в 1400 разів дорожче


McDonald`s за оренду приміщень в 2010 році заплатить в 1400 разів дорожче

Арбітражний суд міста Москви прийняв рішення про підвищення орендної ставки ресторану та офісу компанії McDonald`s, розташованих в самому центрі столиці.

До 25 грудня за оренду будівель на Арбаті та у Великому Ніколопєсковському провулку мережа платила 1 рубль на рік за квадратний метр. Згідно з рішенням суду, тепер вартість оренди зросте до мінімальної ставки за зняття міської нерухомості в Москві.

Про рішення суду розповів представник департаменту майна Москви. Суд постановив збільшити орендну ставку McDonald`s до мінімального порогу вартості оренди міської нерухомості. У 2009 році по постанові уряду Москви мінімальна ставка складає 1 тис. за 1 квадратний метр, в 2010 році - 1,4 тис. рублів за 1 квадратний метр.

Таким чином, оренда тепер обходитиметься компанії в 1000 разів дорожче, ніж раніше.

Департамент майна подав позови стосовно McDonald`s в липні 2009 року. Арбітражний суд розглядав суперечку про приміщення на Арбаті, де мережа орендує під ресторан 1,557 тис. квадратних метрів і у Великому Ніколопєсковському провулку (859,2 тис. квадратних метрів) розташований центр навчання персоналу McDonald`s.

Ці два приміщення - єдині в Центральному окрузі міста, на які ще були укладені договори оренди зі ставкою 1 рубль за 1 квадратний метр, договори по решті об'єктів вже давно переглянуті. Раніше прес-секретар McDonald`s в Росії Ніна Прасолова повідомила, що договори оренди були укладені на 49 років.

За словами представника московської влади Наталії Бикової, в 1992 році мерія погодилася на такі лояльні умови, аби залучити до Росії McDonald`s.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua