0 800 307 555
0 800 307 555

Японія збільшила в листопаді промвиробництво на 2,6% за рахунок експорту


Японія збільшила в листопаді промвиробництво на 2,6% за рахунок експорту

Промислове виробництво виросло в Японії за підсумками листопада на 2,6% в порівнянні з попереднім місяцем на тлі пожвавлення експорту, свідчать опубліковані в понеділок офіційні дані.

Листопадовий показник, який виявився найвищим за останні шість місяців, перевищив на 0,2 процентного пункту середній прогноз аналітиків.

В порівнянні з аналогічним періодом 2008 років зниження виробництва склало 3,9%.

За прогнозами компаній, в грудні вони збільшать виробництво на 3,4%, січні - 1,3%.

Як повідомило агентство Bloomberg, японські акції виросли після публікації даних про зростання обсягу випуску промислової продукції, індекс Nikkei 225 додав у понеділок 1,4%.

За іншими опублікованими в понеділок даними, оборот роздрібної торгівлі знизився в листопаді в Японії на 1% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року і зріс на 0,2% в порівнянні з попереднім місяцем. У минулому місяці знов було зафіксовано зниження зарплат. Таким чином, внутрішній попит залишається слабким і не в змозі підтримати пожвавлення японської економіки. В той же час в листопаді Японії вперше з початку кризи вдалося збільшити експорт на ринки Азії в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua