Обсяг готівки, що незаконно переправляється із США до Мексики через Аризону, збільшився за рік в 4 рази - до 4,9 млн дол — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Обсяг готівки, що незаконно переправляється із США до Мексики через Аризону, збільшився за рік в 4 рази - до 4,9 млн дол

Кримінал
141
Обсяг готівки, що незаконно переправляється із США до Мексики через штат Аризона, збільшився за рік в 4 рази. У 2008 р. він склав 1,1 млн дол., а в 2009 г - 4,9 млн дол., передає Associated Press із посиланням на американський уряд. Згідно із законодавством США, перекази, а також перевезення грошових коштів з країни на суму більше 10 тис. дол. полежать обов'язковому декларуванню.
Як зазначають представники правоохоронних органів США, як правило, гроші, що незаконно переправляються, йдуть на фінансування діяльності мексиканських наркобаронів.
За даними Міністерства національної безпеки США, в 2009 р. було виділено 400 млн дол. на охорону кордону, велика частина з цих грошей - на посилення контролю за громадянами США, що виїжджають з території, до Мексики. Раніше більша увага приділялася особам, що в'їжджають до країни.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас