Обсяг готівки, що незаконно переправляється із США до Мексики через Аризону, збільшився за рік в 4 рази - до 4,9 млн дол


Обсяг готівки, що незаконно переправляється із США до Мексики через Аризону, збільшився за рік в 4 рази - до 4,9 млн дол

Обсяг готівки, що незаконно переправляється із США до Мексики через штат Аризона, збільшився за рік в 4 рази. У 2008 р. він склав 1,1 млн дол., а в 2009 г - 4,9 млн дол., передає Associated Press із посиланням на американський уряд. Згідно із законодавством США, перекази, а також перевезення грошових коштів з країни на суму більше 10 тис. дол. полежать обов'язковому декларуванню.

Як зазначають представники правоохоронних органів США, як правило, гроші, що незаконно переправляються, йдуть на фінансування діяльності мексиканських наркобаронів.

За даними Міністерства національної безпеки США, в 2009 р. було виділено 400 млн дол. на охорону кордону, велика частина з цих грошей - на посилення контролю за громадянами США, що виїжджають з території, до Мексики. Раніше більша увага приділялася особам, що в'їжджають до країни.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Кримінал
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua