"Аерофлот" відмовиться від зборів з іноземних компаній — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

"Аерофлот" відмовиться від зборів з іноземних компаній

285
Найбільша російська авіакомпанія "Аерофлот" погодилася відмовитися від роялті (зборів з іноземних компаній за проліт над територією Росії), пише газета "Ведомости". В "Аерофлоті" цю інформацію доки не прокоментували.
За даними видання, в проекті бюджету компанії на 2010 рік передбачено, що "компенсаційні доходи перераховуються до бюджету, за винятком доходів від здачі в оренду власних частот". За розрахунками перевізника, "Аерофлот" готовий розлучитися з 115,6 мільйонами доларів (близько 3,5 мільярдів рублів). Оскільки компанія не може направити їх безпосередньо до бюджету, вони будуть направлені на підтримку авіагалузі.
За інформацією "Аерофлоту", в 2008 році сума роялті склала 11,16 мільярда рублів. З них 2,2 мільярда рублів перевізник направив на підтримку авіагалузі, а 8,96 мільярда залишилося в компанії.
Фінансові показники "Аерофлоту" зараз сильно залежать від роялті. В середині поточного року гендиректор перевізника Віталій Савельєв зазначав, що без роялті "Аерофлот" вже шість років є збитковою компанією.
В серпні повідомлялося, що в поточному році сума коштів, отриманих "Аерофлотом" від іноземних компаній, скоротиться удвічі - до 149 мільйонів доларів (понад 4,5 мільярдів рублів). Причиною зменшення роялті стала криза, через яку впав пасажиропотік авіакомпаній.
Газета пише, що доки проект бюджету на 2010 рік в "Аерофлоті" не затверджений, і розглядатиметься в січні-лютому 2010 року.
За матеріалами:
Відомості
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас