Американські індекси продовжують зростання


Американські індекси продовжують зростання

Американські індекси продовжують зростання попередньої сесії, незважаючи на остаточну оцінку ВВП США, яка не дотягла до очікувань. Про це повідомляє Reuters.

Ринок чекав вищих показників зростання американської економіки в третьому кварталі, що підтверджувала висхідна динаміка ф'ючерсів на відкриття Уолл-стріт у вівторок.

Як повідомило міністерство торгівлі, ВВП США в третьому кварталі 2009 року виріс на 2,2 відсотка до аналогічного періоду 2008 року, тоді як аналітики в середньому прогнозували зростання на 2,8 відсотка.

Слабкі дані, проте, не позбавили Уолл-стріт оптимізму.

Dow Jones виріс на 0,34 відсотка до 10.449,74 пункту, індекс Standard & Poor's 500 піднявся на 0,30 відсотка до 1.117,37 пункту, індекс Nasdaq Composite - на 0,41 відсотка до 2.246,79 пунктів.

Водночас, дані про ВВП США, що не виправдали прогнози, викликали ослаблаблення долара до євро і єни. Ціни на нафту знизилися на 0,5 відсотка до $73,3 за барель після того, як країни-члени ОПЕК вирішили не змінювати квоти на видобуток нафти.

На порядку денному сьогодні також індекс виробничого сектора ФРБ Річмонда, а також квартальні звіти Micron Technology Inc, Cintas Corp і Red Hat Inc.

Увагу інвесторів може бути прикуто до операції M&A, зокрема, потенційне об'єднання Live Nation Inc і Ticketmaster Inc після того, як британський регулювальник схвалив операцію.

Зазначимо, на українському фондовому ринку індекс ПФТС за підсумками торгів 22 грудня знизився на 0,92% - до 573,36 пункту. Індекс UX за підсумками торгів 22 грудня на "Українській біржі" знизився на 1,21% - до 1457,65 пункти.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua