Держкомстат: Обсяг реалізації підприємствами сфери послуг України за 11 міс. 2009 р. зменшився на 17,1%


Держкомстат: Обсяг реалізації підприємствами сфери послуг України за 11 міс. 2009 р. зменшився на 17,1%

Обсяг реалізації підприємствами сфери послуг України в січні-листопаді 2009 року склав 166,6 млрд грн., що в порівнянних цінах на 17,1% менше, ніж за аналогічний період 2008 року, повідомив Державний комітет статистики.

В середньому одним підприємством було реалізовано послуг за цей період на 3,285 млн грн. Значення цього показника було найбільшим на підприємствах Києва, Севастополя та Одеської області (відповідно, 11,418 млн грн., 5,5 млн грн., 4,497 млн грн.), найменшим - на підприємствах Хмельницької області (1,218 млн грн.).

За даними Держкомстату, в листопаді поточного року обсяг послуг, реалізованих споживачам підприємствами сфери послуг, склав 15,6 млрд грн., що в порівняльних цінах на 15,4% менше показника відповідного місяця минулого року.

В структурі обсягу реалізованих послуг з видів економічної діяльності в листопаді 2009 року більше половини (56,9%) становили послуги транспорту, пошти і зв'язку, більше чверті (27,2%) - послуги з проведення операцій з нерухомим майном, оренди, інжинірингу і надання послуг підприємцям.

Обсяг послуг, реалізованих підприємствами Києва, Одеської і Донецької областей, склав більше половини (54,8%) загального обсягу реалізованих послуг.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Держстат
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua