Експерт: -6 українських агрокомпаній вийдуть на IPO в 2010 р


Експерт: -6 українських агрокомпаній вийдуть на IPO в 2010 р

Експерти прогнозують вихід 5-6 українських агрокомпаній на IPO в 2010 р.

Як повідомляє кореспондент УНІАН, сьогодні на прес-конференції в Києві президент "Українського клубу аграрного бізнесу" Алекс Лісситса повідомив:

"В наступному році, за нашою інформацією, 5-6 українських компаній вийдуть на зовнішні ринки, вихід вже зараз готується".

"У нас близько 30 компаній, які конкурентоспроможні і за виробничими витратами, і за системою персоналу, і за обсягами виробництва перед іншими міжнародними гравцями - в різних галузях, це і цукрова, і м'ясна, і молочна галузі, і виробництво продукції рослинництва. І я чекаю, що за наступні два роки загальна кількість компаній, представлених на світових ринках, досягне 30", - сказав Лісситса.

Він нагадав, що за останні 3 місяці ц.р. дві компанії - "Агротон" і "Sintal Agriculture" - вже завершили вихід на IPO.

Експерт додав, що сьогодні ситуація з виходом на зовнішні ринки запозичення дуже складна. "Через фінансову кризу на зовнішніх ринках боротьба йде вже не між компаніями за отримання якихось додаткових коштів, а між окремими країнами або навіть регіонами. У аграрному секторі боротьба йде між трьома напрямами: Латинська Америка, Східна Європа і Азійські країни. Оскільки кількість грошей обмежена, інвестори підходять до цього питання дуже зважено", - пояснив Лісситса. При цьому він зазначив, що в Україні на державному рівні нічого не робиться для презентації країни як серйозного партнера на світовому фінансовому ринку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua