НБУ планує в 2010 р. регламентувати надання фінустановами даних про власників


НБУ планує в 2010 р. регламентувати надання фінустановами даних про власників

Національний банк України (НБУ) затвердив план підготовки проектів регуляторних актів на 2010 рік, яким передбачається розробка семи постанов центрального банку, повідомляється на веб-сайті НБУ.

Згідно із повідомленням, в першому кварталі наступного року планується підготовка проекту поправок до інструкції про порядок використання рахунків в національній і іноземній валюті, проекту змін до положення про здійснення банками фінансового моніторингу і проекту змін до положення про проведення касових операцій в гривні.

В третьому кварталі планується підготувати поправки до положення про електронні гроші.

В четвертому кварталі очікується поява проекту змін до інструкції про міжбанківський переказ коштів в Україні, а також поправок до положення про порядок створення і державної реєстрації банків і їх філій, представництв, відділень.

Крім того, на четвертий квартал запланована розробка проекту положення про порядок надання банками даних про структуру власності кредитно-фінансових установ.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Весь ринок:Валюта
Все, що ми знаємо про:НБУ
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua