0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Баффет заспокоїв працівників Burlington Northern Santa Fe, яку він поглинає


Баффет заспокоїв працівників Burlington Northern Santa Fe, яку він поглинає

Інвестор-мільярдер Уоррен Баффет, голова Berkshire Hathaway, повідомив співробітникам Burlington Northern Santa Fe Corp., що він купує залізничну компанію через її позиції на Заході США.

"Я вважаю, що на Заході справи йтимуть добре, - розповів Баффет робітникам Burlington Northern під час внутрішнього інтерв'ю з виконавчим директором Burlington Метью Роузом. - Я гадаю, я знаю, що країна розвиватиметься". Баффет заявив про готовність інвестувати в компанію і сказав, що не збирається продавати її активи для того, щоб розплатитися з боргами.

В листопаді Баффет оголосив про найбільше в своєму житті придбання - покупку за $26,3 млрд. (без врахування боргу) Burlington Northern Santa Fe. Для проведення операції Berkshire довелося залучити кредитів на $8 млрд. і поставити під загрозу свій кредитний рейтинг AAA.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування