0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Китай може надати частину своїх ЗВР комерційним банкам


Китай може надати частину своїх ЗВР комерційним банкам

Китай може надати частину своїх величезних золотовалютних резервів комерційним банкам для того, аби вони мали більше фінансових можливостей підтримувати фірми, котрі займаються діяльністю за кордоном.

Принаймні з такою пропозицією виступив у вівторок глава найбільшого банку країни.

Цзян Цзяньцін, голова Торговельно-промислового банку Китаю (ICBC) заявив, що позичальники в іноземній валюті зможуть погашати кредити в юанях, що допоможе зменшити обсяг готівкових коштів, що "бовтаються" у внутрішній економіці. "Якщо ми могли б зробити цей невеликий для нас крок, китайські компанії могли б отримати великий імпульс для розширення присутності за кордоном", - заявив він на форумі в Пекіні.

Коментарі Цзяньціна є свідченням того, що в країні з новою силою розгорілося обговорення найкращого способу використання золотовалютних резервів КНР обсягом $2,3 трлн., які продовжують збільшуватися на тлі профіциту китайського торговельного балансу.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування