Банки Китаю залучать до 73 млрд дол на ринках капіталу в 2010 р.


Банки Китаю залучать до 73 млрд дол на ринках капіталу в 2010 р.

Банки Китаю залучать до 500 млрд юанів ($73 млрд) на ринках капіталу в 2010 році, аби компенсувати наслідки кредитного буму цього року, пише Financial Times.

Зареєстровані на біржах банки КНР розмістять акції і облігації на 300-400 млрд юанів наступного року, аби зміцнити свої капітальні показники. Окрім цього, Сільськогосподарський банк Китаю залучить близько 100-200 млрд юанів під час IPO, яке заплановане на 2010 рік, стверджує керівник одного з департаментів Комісії з банківського регулювання Китаю Лі Фуань.

Його заява стала першим офіційним підтвердженням того, що китайські банки активно залучатимуть додатковий капітал в 2010 році.

В січні-листопаді фінансово-кредитні установи Китаю видали нові кредити на 9,21 трлн юанів ($1,34 трлн), що значно перевищило середній рівень кредитування останніми роками (3-4 трлн юанів).

Бум кредитування став можливим завдяки державним заходам стимулювання економіки і банківської системи.

"Якість кредитування в цілому покращилась, частка проблемних кредитів досягла найнижчого рівня в історії. Наші банки зараз є найсильнішими і найстійкішими в нашій історії, як за об'ємом, так і за структурою кредитування", - зазначив Ляо Мінь з Комісії з банківського регулювання Китаю.

Частка безнадійних кредитів в Китаї за підсумками листопада становила 1,6%, обсяг проблемних кредитів впав нижче 500 млрд юанів вперше більш ніж за десятиліття.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування