Deutsche Bank розділить преміальні чесно


Deutsche Bank розділить преміальні чесно

Глава Deutsche Bank Йозеф Аккерманн не допустить, аби колеги, які працюють в Лондоні, недоотримали премії через 50-відсотковий податок на бонуси, недавно запроваджений урядом Великобританії. Матеріальні втрати банк відшкодує за рахунок бонусів персоналу в інших країнах.

Про нестандартне рішення Йозеф Аккерманн заявив в минулу п'ятницю, зазначивши, що не виключається і участь в компенсаціях акціонерів банку. "Ми поглянемо, як діятимуть інші банки, як вони стануть розподіляти навантаження на персонал і на акціонерів", - сказав він.

Цікаво, що коли тижнем раніше Великобританія виступила із ініціативою обкласти банкірів новим податком, який, за розрахунками Лондона, принесе до скарбниці додаткові 600 млн євро, а Франція заявила про свою готовність послідувати цьому прикладу, канцлер ФРН Ангела Меркель спочатку назвала цю ідею "дуже привабливою". Реакція ж німецьких експертів була не настільки захопленою. Оскільки бонуси є частиною заробітної плати, яка обкладається прибутковим податком, то "окремий податок на премію є протизаконним", відразу заявив експерт із фінансів і оподаткування фракції ХДС/ХСС німецького бундестагу Лео Даут Ценберг.

Потім, під час саміту глав країн Євросоюзу в Брюсселі, Ангела Меркель заявила, що пропонований Великобританією і Францією новий податок суперечить Конституції. "Проте я відчуваю політичну симпатію до того, аби припинити всі ексцеси, пов'язані з бонусами", - не забула зазначити канцлер ФРН. У підсумкових документах саміту ЄС ідея податку на бонуси банкірів згадана не була.

В бесіді з РБК daily представник Союзу німецьких банків Керстін Альтендорф зазначила, що важко передбачити, чи послідують останні комерційні банки прикладу Deutsche Bank. "Все залежить від конкретної стратегії кожного фінансового інституту з даного питання", - сказала вона, зазначивши, що "в світлі добровільно перейнятих на себе банківським сектором Німеччини зобов'язань банки планують коригування розміру виплачуваних преміальних і бонусів".

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua