Швейцарські фінрегулятори примушують UBS і Credit Suisse потроїти резерви — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Швейцарські фінрегулятори примушують UBS і Credit Suisse потроїти резерви

Казна та Політика
186
Банкам UBS AG і Credit Suisse Group AG, можливо, доведеться майже втричі збільшити кількість грошових коштів, зарезервованих для виплати за депозитами клієнтів, відповідно до нових пропозицій від швейцарських регуляторів, повідомляє агентство Bloomberg.
Двом найбільшим банкам Швейцарії необхідно буде довести до 45% від обсягу поточних вкладів до запитання кількість резервних коштів в грошовій формі або у вигляді ліквідних цінних паперів, таких як державні облігації. Це майже в три рази більше, ніж згідно із чинними правилами. Банки, які зараз ведуть переговори з регулюючими органами, прагнуть пом'якшити дані вимоги.
Швейцарія може стати першою країною, яка збирається ввести правила, що зобов'язують кредитні установи зберігати більш ліквідні активи на руках після завершення глобальної кредитної кризи. Вимога UBS і Credit Suisse залучати більше готівкових і низькоприбуткових цінних паперів зробить їх менш прибутковими і може призвести до зменшення ними обсягів кредитування, вважають аналітики і банківські представники.
За даними Bloomberg, подібні правила будуть застосовані швейцарською владою лише до двох найбільших кредитних установ країни, оскільки саме їх банкрутство несе в собі істотні ризики для національної валюти.
За матеріалами:
Банки.ру
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас