0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Цукор може подорожчати на цьому тижні через напруженість із поставками


Цукор може подорожчати на цьому тижні через напруженість із поставками

Котирування ф'ючерсів на цукор-сирець і білий цукор можуть збільшитися на цьому тижні на спекуляціях, що ситуація з постачаннями залишиться напруженою, повідомило агентство Bloomberg.

Шість з десяти опитаних агентством трейдерів, брокерів і аналітиків прогнозують підвищення вартості цукру-сирцю і двоє - зниження і те, що значних змін не станеться. Для білого цукру шість з дев'яти респондентів прогнозують зростання ціни і троє - зменшення.

Виробництво цукру в Індії, де його споживання найбільше, впало на 9,6% в перші два місяці нового сільськогосподарського сезону (жовтень-листопад).

Новий урожай в Бразилії буде лише через два-три місяці, зазначають фахівці. Причому виробництво цукру в цій країні, найбільшому світовому виробнику, цього року збільшиться не так сильно, як прогнозувалося у вересні. За даними міністерства сільського господарства країни, буде вироблено 34,6 млн. тонн проти очікуваних 36,7 млн. тонн.

Споживання цукру в світі в 2009-2010 сельгоспроці може перевищити виробництво на 13,5 млн. тонн, прогнозують аналітики брокерської компанії Czarnikow Ltd.

За підсумками минулого тижня цукор-сирець подорожчав на 9,8% - до 26,34 цента за фунт. Ціна білого цукру підскочила на 8,3% і досягла $678,3 за тонну.

Вартість обох видів цукру в поточному році злетіла більш ніж удвічі, оскільки збору урожаю в Бразилії та Індії перешкодила погана погода.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування