Президент ЄС: Євросоюз підтримає Молдову в реалізації перспективи євроінтеграції конкретними діями


Президент ЄС: Євросоюз підтримає Молдову в реалізації перспективи євроінтеграції конкретними діями

Європейський союз підтримає Молдову в реалізації перспективи європейської інтеграції конкретними діями, заявив президент ЄС Херман ван Ромпей на зустрічі з прем'єр-міністром Молдови Володимиром Філатом, який прибув до Брюсселю для участі в засіданні Ради із співпраці Молдова-Євросоюз, повідомили РБК в молдовському уряді. За словами Х. ван Ромпея, для майбутнього Молдови надзвичайно важливі проєвропейські і прореформістські зобов'язання молдовського уряду.

Він заявив, що націленість і політична воля уряду Молдови йти шляхом реформ і європейської інтеграції сприятимуть вирішенню проблем, з якими стикається республіка в даний час.

В свою чергу, прем'єр-міністр Молдови зазначив, що нове керівництво республіки включилося в масштабний процес реформ і конкретних дій з метою модернізації державних інститутів і впровадження європейських стандартів і цінностей. В.Філат також зазначив важливість фінансової допомоги, що надається Європейським союзом. Він зробив огляд огляд відносин Молдови із сусідніми країнами, відзначивши значне їх поліпшення за останній час.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua