Ющенко нагадує про набуття чинності з 1 січня нових антикорупційних законів


Ющенко нагадує про набуття чинності з 1 січня нових антикорупційних законів

Президент України Віктор Ющенко нагадує керівникам державних органів влади, що з 1 січня в країні вводяться в дію нові антикорупційні закони.

Про це повідомила прес-секретар президента України Ірина Ванникова на брифінгу в Києві.

Вона нагадала, що в дію вводяться закони про основи запобігання і протидії корупції, про внесення змін до деяких законодавчих актів України відносно відповідальності за корупційні правопорушення і про відповідальність юридичних осіб за здійснення корупційних правопорушень.

"Введення цих законів дозволить створити ефективну систему протидії корупції в державі", - зазначила прес-секретар.

За її словами, ці закони змінюють ідеологію протидії корупції, встановлюють нові правила в запобіганні і протидії корупції, встановлюють відповідальність юридичних осіб за корупцію і чітко розділяють кримінальну і адміністративну відповідальність за корупцію.

"Президент України закликає всіх державних службовців - осіб, уповноважених на виконання функцій держави, відпрацювати основні вимоги названих законів України і відповідально поставитись до їх повного і безумовного виконання", - сказала Ванникова.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua