НБУ підтвердив життєздатність VAB банку — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

НБУ підтвердив життєздатність VAB банку

484
VAB Банк повністю виконує вимоги Національного банку (НБУ) про капіталізацію.
Про це йдеться в листі регулятора фінансовій установі, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".
"Протягом 2009 року банк не допускав порушень значень економічних нормативів і лімітів валютної позиції, а також дотримувався вимоги про формування обов'язкових резервів на кореспондентському рахунку в НБУ за звітні періоди", - говориться в документі.
Відповідно до нього, станом на 7 грудня банк повністю виконував вимоги НБУ щодо капіталізації, зокрема, збільшив обсяг регулятивного капіталу на 456,3 млн. грн., як шляхом залучення коштів на умовах субординованого боргу, так і внесків до статутного капіталу.
Регулятор додає, що банк виконує програму фінансового оздоровлення та інші взяті на себе зобов'язання, що підтвердила проведена восени цього року позапланова перевірка.
"Відзначимо, що вартість залучених банком ресурсів і чиста відсоткова маржа знаходяться на рівні середньобанківських значень", - говориться в листі НБУ.
Крім того, 18 грудня Нацбанк направив VAB Банку ще один лист, в якому знову підтвердив повне виконання вимог капіталізації та обов'язкових резервів, відсутності порушень економічних нормативів і лімітів валютної позиції, а також повідомив про пролонгацію кредиту рефінансування, виділеного банку.
Коментуючи заяви у ЗМІ групи вкладників про існуючі в банку проблеми, у фінансовій установі підкреслили, що особи, які підписали відповідного листа, не є вкладниками банку і викладена в документі інформація не відповідає дійсності.
Як додали у VAB Банку про те, що відбувається повідомлені НБУ і правоохоронні органи.
Згідно з даними Нацбанку, на 1 жовтня 2009 року за розміром загальних активів (7,443 млрд. грн.) VAB Банк займав 27 місце серед 182 банків, які діяли в країні.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас