НБУ схиляється до відмови від продовження мораторію на задоволення потреб кредиторів Родовід Банку — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

НБУ схиляється до відмови від продовження мораторію на задоволення потреб кредиторів Родовід Банку

Казна та Політика
922
Національний банк України (НБУ) схиляється до відмови від чергового продовження мораторію на задоволення вимог кредиторів "Родовід Банку" (Київ), повідомило інформоване джерело в центральному банку.
"НБУ не хотів би продовжувати мораторій в Родовід Банку", - сказав співрозмовник агентства "Інтерфакс-Україна" у вівторок.
Як повідомлялося, НБУ ввів тимчасову адміністрацію в "Родовід Банку" в березні 2009 року строком на один рік. Спочатку мораторій на задоволення вимог кредиторів був встановлений на строк до 15 вересня, але пізніше він був продовжений окремим рішенням НБУ до 15 грудня 2009 року.
Мораторій, що діє в "Родовід Банку", не поширюється на зобов'язання із договорів банківських депозитів і рахунків, а також на зобов'язання щодо переведення коштів в рамках затверджених тимчасовим адміністратором лімітів.
"Родовід банк" бере участь в урядовій програмі рекапіталізації банків: уряд отримав під контроль 99,99% акцій банку: Кабінет міністрів вже вирішив перевести до Родовід Банку вкладників проблемного Укрпромбанку і планує повторити таку ж схему для вкладників проблемного банку "Надра" (обидва - Київ).
Згідно з даними Нацбанку, на 1 жовтня 2009 року за розміром загальних активів Родовід Банк займав 24-е місце (9,098 млрд грн.).
Окрім "Родовід Банку", термін мораторію вже закінчився в Інпромбанку (Харків, 10 грудня), банку "УФГ" (Київ, 13 грудня), банку "АРМА" (Київ, 15 листопада).
Як пояснив агентству "Інтерфакс-Україна" директор дирекції банківського регулювання і нагляду Нацбанку Руслан Гриценко, на прийняття Нацбанком рішення про продовження/припинення дії мораторію у певних банках впливає перебіг переговорів із потенційними інвесторами фінустанов.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас